Kontakt

PROFESJONALNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ S.A.

ul. Bagno 2
00-112 Warszawa

Tel. + 48 22 253 11 11, fax +48 22 253 63 63,
Godziny pracy biura: 9-17

 

Cezary Matusiak

Prokurent, Główny Komisarz PLPS S.A.

cmatusiak@plps.pl

Beata Piontek

Prokurent, Manager ds. Młodych Lig i organizacji imprez

bpiontek@plps.pl

Renata Sobolewska

Zastępca Głównego Komisarza PLPS S.A.

rsobolewska@plps.pl

Kamil Składowski

Rzecznik PLPS S.A.,
Redaktor naczelny serwisów internetowych

kskladowski@plps.pl, +48 695 955 020

Tomasz Redwan

Doradca ds. marketingu

tomasz@redwan.com.pl

Natalia Kostulska

Koordynator marketingu i spraw formalnych

nkostulska@plps.pl

Małgorzata Makarewicz

Specjalista ds. finansowych

mmakarewicz@plps.pl

Karolina Kaczmarczyk

Manager ds. komunikacji i organizacji imprez

kkaczmarczyk@plps.pl

Paulina Preś

Asystentka Zarządu

ppres@plps.pl

Paweł Ignatowicz

Koordynator ds. rozgrywek

pignatowicz@plps.pl

Paweł Pyziak

Koordynator ds. statystyk

ppyziak@plps.pl

Dział techniczny

Uwagi bądź problemy techniczne związane z funkcjonowaniem serwisów prosimy zgłaszać na adres e-mail: plusliga@jmc.pl

Copyright © 2013-2016 PLPS S.A.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X